币安人生 (BinanceLife)

币安人生 (BinanceLife)

币安人生
Loc #89

币安人生 (BinanceLife) preț

$0.6340+0.55%

Interval preț

$0.6208interval 24h$0.6421

Predicția de preț 币安人生 (BinanceLife)

Conform analizei noastre tehnice, 币安人生 (BinanceLife) este estimat să tranzacționeze între $0.5600 și $1.01 în următoarele 30 de zile, ceea ce reprezintă o variație potențială de +24.32%. Sentimentul tehnic actual este neutru.

Sentimentul general 币安人生 (BinanceLife)

PesimistneutruOptimist

RSI (14)

44.09

Neutru

Volatilitate 30z

103.3%

Anualizată

Zile verzi

10/30

33%

SMA 50 vs 200

Golden cross

Semnal optimist

Prognoza pe termen scurt pentru prețul 币安人生 (BinanceLife)

$0.833$0.711$0.589$0.468$0.346Azi1 week

Predicția anuală de preț 币安人生 (BinanceLife)

Q1 2027
$0.78$1
+59.07%+
Q2 2027
$0.70$1
+53.84%+
Q3 2027
$0.67$1
+56.48%+
Q4 2027
$0.68$1
+65.25%+
Acum $0.63

În 2027, 币安人生 (BinanceLife) (币安人生) este estimat să tranzacționeze între $0.6700 și $1.41, cu un preț mediu de $1.01. Aceasta ar putea însemna un randament potențial de +58.92% față de prețul curent.

Indicatori tehnici 币安人生 (BinanceLife)

Medii mobile
1 din 3 optimiste

SMA 20

Price below $1

Vânzare

SMA 50

Price below $1

Vânzare

SMA 200

Price above $0

Cumpărare
Oscilatori
0 din 3 optimiste

RSI (14)

Neutral zone

Neutru

MACD

Below signal line

Vânzare

10d momentum

-5.4% over 10 days

Vânzare
General
1 Cumpărare1 Neutru4 Vânzare

Niveluri de suport / rezistență 币安人生 (BinanceLife)

R3$0.9600+51.4%
R2$0.8800+38.8%
R1$0.7500+18.3%
Acum$0.63400.0%
S1$0.5500-13.2%
S2$0.4800-24.3%
S3$0.3500-44.8%

币安人生 (BinanceLife) va ajunge la...

币安人生 va ajunge la $1.00?

Necesită +57.73% față de prețul curent

Posibil până în 2026

63% din drum parcurs

币安人生 va ajunge la $5.00?

Necesită +688.67% față de prețul curent

Improbabil

13% din drum parcurs

币安人生 va ajunge la $10.00?

Necesită +1477.33% față de prețul curent

Improbabil

6% din drum parcurs

币安人生 va ajunge la $50.00?

Necesită +7786.67% față de prețul curent

Improbabil

1% din drum parcurs

Despre predicția de preț 币安人生 (BinanceLife)

Predicția noastră de preț pentru 币安人生 (BinanceLife) este generată de motorul algoritmic propriu al crypto.ro — un sistem pe care îl rafinăm constant pentru a-i îmbunătăți acuratețea în diverse condiții de piață. Modelul combină analiza tehnică clasică cu o ponderare adaptată la trend, procesând mediile mobile simple pe 20, 50 și 200 de zile (SMA), indicele de forță relativă (RSI), semnalele de intersecție MACD, momentul pe termen scurt și volatilitatea anualizată pentru a genera prognoze pe mai multe orizonturi de timp.

Spre deosebire de modelele statice, prognoza pentru 币安人生 se ajustează dinamic în funcție de direcția trendului, schimbările de moment și tendințele de revenire la medie. Predicțiile pe termen scurt sunt determinate în principal de semnalele tehnice curente, în timp ce prognozele pe termen mai lung includ un model de creștere de bază calibrat pe curba istorică de adopție a criptomonedelor — reflectând factorii structurali favorabili ai unei clase de active încă la început, comparativ cu piețele tradiționale.

Nivelurile de suport și rezistență sunt derivate din analiza punctelor pivot ale mișcărilor recente de preț, iar datele se actualizează periodic din surse de piață live. Ca orice instrument de prognoză, aceste proiecții ar trebui folosite ca unul dintre multiplele elemente din cercetarea ta — nu ca singură bază pentru o decizie de tranzacționare sau investiție.

Întrebări frecvente despre predicția de preț 币安人生 (BinanceLife)

币安人生 (BinanceLife) este optimist sau pesimist azi?

币安人生 (BinanceLife) este în prezent neutru. Din 6 indicatori tehnici, 1 semnalează Cumpărare, 1 semnalează Neutru, iar 4 semnalează Vânzare. RSI (14) este la 44.09, ceea ce înseamnă că se află în zona neutră.

币安人生 (BinanceLife) va crește în următoarele 30 de zile?

Conform analizei noastre tehnice, 币安人生 (BinanceLife) este estimat să crească cu +24.32% în următoarele 30 de zile, cu un interval de tranzacționare prognozat între $0.5600 și $1.01.

Cât va valora 币安人生 (BinanceLife) în 2026?

Conform predicției noastre de preț pentru 币安人生 (BinanceLife), 币安人生 este estimat să tranzacționeze între $0.7200 și $1.13 în 2026, ceea ce reprezintă o variație potențială de +46.17% față de prețul curent.

币安人生 va ajunge la $1.00?

Conform modelului nostru de prognoză, 币安人生 (BinanceLife) ar putea ajunge la $1.00 încă din 2026. Prețul curent reprezintă 63% din drumul spre această țintă.

Care sunt nivelurile cheie de suport și rezistență pentru 币安人生 (BinanceLife)?

Cel mai apropiat nivel de suport pentru 币安人生 (BinanceLife) este la $0.5500 (S1), iar cel mai apropiat nivel de rezistență este la $0.7500 (R1). Aceste niveluri sunt calculate folosind analiza punctelor pivot ale mișcării recente de preț.

Disclaimer: Acesta nu este un sfat de investiții. Predicțiile de preț se bazează pe analiza algoritmică a datelor istorice și a indicatorilor tehnici. Piețele de criptomonede sunt extrem de volatile și imprevizibile. Performanța trecută nu garantează rezultate viitoare. Fă întotdeauna propria cercetare și consultă un consultant financiar autorizat înainte de a lua decizii de investiție.