Provenance Blockchain

Provenance Blockchain

HASH
Loc #124

Provenance Blockchain preț

$0.007251+10.13%

Interval preț

$0.005945interval 24h$0.007385
+18.5%ultimele 7D
12 oct.13 oct.15 oct.17 oct.19 oct.
$0.007967$0.007554$0.007140$0.006726$0.006312$0.005899$0.005485

Statistici piață

Capitalizare

$429.2M

Volum 24h

$7,878.8

Ofertă în circulație

59.2B HASH

Ofertă maximă

100.0B HASH

Evaluare complet diluată

$688.7M

Ofertă totală

95.0B HASH

Maxime istorice

Maxim istoric14 sept. 2025
$0.0601-87.95%
Minim istoric24 sept. 2026
$0.004147+74.86%

Despre Provenance Blockchain

HASH is the native token of Provenance Blockchain, a sovereign L1 public, proof-of-stake blockchain built using the Cosmos SDK. Launched in 2018, Provenance Blockchain modernizes and democratizes financial markets by bringing clarity, access, and equity to participants across the global financial ecosystem. Our platform addresses the challenges of legacy financial infrastructure by providing a transparent, efficient, and accessible alternative for financial institutions and users alike.

Provenance Blockchain FAQ

Care este prețul curent pentru Provenance Blockchain?

Prețul curent pentru Provenance Blockchain (HASH) este $0.007251. Prețul este actualizat folosind date live de piață.

Care este capitalizarea Provenance Blockchain?

Provenance Blockchain are o capitalizare de $429.2M, fiind criptomoneda #124 după capitalizare.

Care este maximul istoric pentru Provenance Blockchain?

Provenance Blockchain a atins maximul istoric de $0.0601 pe 14 sept. 2025. Prețul curent este la -87.95% față de maximul istoric.

Care este oferta maximă pentru Provenance Blockchain?

Provenance Blockchain are o ofertă maximă de 100.0B HASH și o ofertă în circulație de 59.2B HASH.

Ce volum de tranzacționare are Provenance Blockchain?

Provenance Blockchain a avut un volum de tranzacționare de $7,878.8 în ultimele 24 de ore.